ÚNĚTICKÁ 10° non-filtered
ÚNĚTICKÁ 12° non-filtered

Uněticky Pivovar e malý pivovar, který využívá špičkové ingridienty a tradiční výrobní proces, aby vytvořil některé z nejlepších českých ležáků v zemi. Jsme velmi hrdí na naši českou pivní tradici a tento pivo jsme vybrali za Joystick Arcade Bar jako své oblíbené pro své kvality, lahodnou chuť a za rozumnou cenu. Nabízíme nefiltrované Unetice 12 ° a 10 °, stejně jako různé pivní speciality, které dělají v průběhu roku. Více informací: unetickypivovar.cz

PILSNER URQUELL
Pilsner Urquell je původní "pilsner" a první světlé pivo, což je inspirací pro většinu piva vyráběného ve dnešním světě, z nichž mnohé jsou pojmenovány pils, plzeň a plzeňské. Vyrobeno v Plzni za použití tradičních metod a ingrediencí, nejznámější české pivo s výbornou chutí.

SSPECIÁLY

Zeptejte se na naše každodenní speciality - nabízíme mnoho různých stylů piva. Pokud se jedná o jednu z Únětických specialit, najdeme tam nějaký skvělý ALE z jiného malého pivovaru. Nenašli jste na baru vaše oblíbené pivo? Máme také ledničku plnou lahvových specialit!